• Вся нерухомість
  Львова
  як на долоні

Reamak - перший професійний online сервіс
для для роботи з оголошеннями!

За допомогою Reamak Ви зможете працювати з сотнями тисяч оголошень з найпопулярніших ресурсів інтернету.

Ми знаходимо
Ми розбираємо
Ми аналізуємо
Ви працюєте з результатом

Що таке Reamak

Кожен день в інтернеті з'являються сотні і тисячі оголошень про продаж та оренду нерухомості. Як серед такої кількості оголошень знайти потрібне? Як знайти квартиру з певними параметрами на потрібній вулиці? Як розпізнати ким є автор оголошення - власником або маклером? Як систематизувати і зберігати знайдені оголошення? З цими питаннями стикається будь-який професіонал працюючий на ринку нерухомості.

Все це можливо з сервісом Reamak!

З сервісом Reamak всі ці питання будуть вирішені швидко і якісно. Ми надаємо Вам сотні тисяч оголошення з найпопулярніших ресурсів інтернету. Кожне оголошення аналізується і розбивається на параметри. Ви зможете налаштувати гнучкий фільтр під Ваші потреби і знайти необхідні оголошення за кілька хвилин. У сервісі реалізована найпотужніша аналітика поведінки авторів оголошень завдяки якій Ви зможете з легкістю відкинути всіх маклерів і посередників з пошуку, а далі працювати тільки з власниками. Ви зможете переглядати історію зміни оголошень, шукати схожі об'єкти, переглядати всі оголошення від будь-якого автора, знаходити, хто спочатку продавав або здавав той чи інший об'єкт.

У сервісі реалізована корпоративна робота, за допомогою якої Ви зможете підключати своїх колег і колективно вирішувати потрібні питання. Гнучкі налаштування доступу допоможуть Вам ділитись з співробітниками необхідною інформацією і обмежувати доступ до конфіденційних даних.

Функціонал сервісу дуже великий і розроблений так, щоб Ви змогли максимально швидко працювати з інформацією, зберігати пошуки для клієнтів, отримувати e-mail сповіщення, додавання оголошення в нотатник, роздруковувати і експортувати потрібні оголошення.

З сервісом Reamak Ви зможете робити свою роботу швидко і професійно!

320000+
134000+
74000+
6400+

Можливості сервісу


Актуальна база оголошень

База даних постійно поповнюється свіжими оголошеннями з найпопулярніших ресурсів інтернету: Ваш Магазин, OLX, DomRia, Real-Estate, Mesto.

Гнучкий фільтр для пошуку

Ви зможете фільтрувати оголошення більш ніж за 30 фільтрами: статус автора, тип об'єкта, площа, поверх, ціна, населені пункти, вулиці та багато іншого.

Збережені пошуки

Можливість налаштувати і зберегти фільтр під певні завдання або клієнта. E-mail повідомлення про нові оголошення і автоматичне додавання їх до нотатнику.

Робота з нотатником

Додавання оголошень до нотатника з індивідуальними мітками, коментарями, виділенням кольором. Зручна система пошуку для роботи зі своєю базою.

Корпоративна робота

Декілька акаунтів від однієї компанії. Налаштування доступу до оголошень в нотатнику і збережених пошуків. Командна робота над певними завданнями.

Історія зміни оголошення

Можливість відстежити які параметри і коли змінювалися в будь-якому оголошенні. Ви зможете побачити зміни цін та іншої інформації потрібного об'єкту.

Друк оголошень

Друк обраних оголошень з бази або з нотатника. Два шаблона оформлення. Вибір даних, які необхідно роздрукувати.

Відправка на e-mail

Крім автоматичного повідомлення про нові оголошення Ви зможете відправити на будь-який e-mail необхідні дані.

Бізнес аналітика

Відстеження історії зміни цін, складання статистики і порівняння зміни цін у вигляді зручних графіків.

Обмін актуальними оголошеннями

Ви можете забути про незручні e-mail листування та viber повідомлення. Кожен користувач сервісу Reamak може публікувати всередині системи свої актуальні оголошення, які будуть видні всім компаніям.

Так само Ви отримаєте безкоштовний доступ до сотень актуальних оголошень від інших компаній.

Ви зможете швидко шукати актуальні та ексклюзивні об'єкти за багатьма параметрами, задавати запитання автору оголошення прямо з сервісу, знаходити нові бізнес контакти і підвищувати свій дохід від співпраці з іншими професіоналами.

Аналітика сервісу

Cеред величезного функціоналу і можливостей сервісу окремим пунктом є аналітика поведінки авторів оголошень. Ми визначаємо чи є автор оголошення маклером або власником за більш ніж 10 алгоритмами. Крім цього у Вас є можливість вручну помітити автора оголошення як маклера або встановити для нього категорію, тим самим формуючи власну базу даних.

Які переваги у сервіса:

 • Сервіс є продовженням програми Mac, яка вже 10 років допомагає агентсвам нерухомості в роботі. Ми перейняли найкращі якості програми і вдосконалили їх.
 • У сервісі Reamak реалізований функціонал для роботи цілих агентств або команд маклерів. Директор може контролювати всю роботу своїх підлеглих.
 • Ви можете створювати потрібний Вам тариф за допомогою конструктора тарифних планів. Ви самі будете встановлювати за яку кількість користувачів Вам платити.
 • Ми працюємо офіційно, тому Ви зможете проводити оплату будь-яким зручним для Вас способом: переказ на розрахунковий рахунок, оплата готівкою або банківською картою.
 • Для стабільної роботи сервісу використовуються власні потужні сервера. Ми постійно моніторимо роботу сервісу і намагаємося максимально оперативно усувати неполадки.
 • У нас дуже відповідальне ставлення до конфіденційної інформації. Ми ніколи і не за яких умов не передаємо Ваші дані третім особам. Сервіс максимально захищений від будь-яких спроб злому.

Оптимізація під Мобільні Пристрої

Все, що Вам потрібно - це інтернет і будь-який пристрій для перегляду сайтів

100% адаптація

Сервіс адаптовано під всі мобільні пристрої, планшети та стаціонарні комп'ютери

Завжди під рукою

Ви будете мати доступ до найбільшої бази оголошень у будь-якій точці світу

З ким ми працюємо?

Шановні клієнти та гості сайту! Ми надаємо доступ до сервісу далеко не всім. Щоб отримати доступ до бази даних і працювати з усім функціоналом сервісу, Ви повинні бути:

 • агентством нерухомості;
 • маклером або ріелтором;
 • компанією, яка займається ріелторськими послугами;
 • забудовником або його представником;
 • компанією, яка займається оцінкою нерухомості.
Також Ви повинні працювати на ринку якийсь час і мати гарну репутацію, щоб ми могли переконатися, що Ви дійсно працюєте в цій сфері та будете добросовісно користуватися функціоналом.

Реєстрація в сервісі всього в 3 кроки займе кілька хвилин!

Після реєстрації ми активуємо Вашу компанію і надамо Вам доступ до сервісу.

Зворотній зв'язок

Залишилися питання?

Ви можете написати нам повідомлення. Ми обов'язково з Вами зв'яжемося і відповімо на всі запитання!


Контактна інформація


Робочі години

Сервіс працює цілодобово. Ми відповідаємо на Ваші листи і заявки:

 • Понеділок - Четвер з 10:00 до 18:00
 • П'ятниця з 10:00 до 16:00
 • Субота та Неділя - вихідні